CIO Roku 2016: ośmioro wspaniałych. Napięcie rośnie!

Jury wybrało 8 finalistów konkursu CIO Roku 2016. Wybór był trudny - do obrad jury zakwalifikowało się 19 bardzo mocnych kandydatów. Rozstrzygające spotkania z jury odbędą się 17 i 18 listopada a werdykt ogłosimy 8 grudnia na Gali CIO Roku. Oto ośmioro wspaniałych, pomiędzy którymi jest CIO Roku 2016.

W 14. edycji konkursu CIO Roku do obrad jury zakwalifikowały się zgłoszenia 19 kandydatów z czołowych firm i instytucji.

Ich aplikacje bardzo wysoko ocenia tegoroczne jury, złożone z laureatów dotychczasowych edycji i znakomitych, doświadczonych top menedżerów IT. Na podstawie punktacji zgłoszeń dokonanej przez każdego członka jury wyłoniono 8 finalistów.

Zobacz również:Oto ośmioro wspaniałych, którzy spotkają się z jury aby przedstawić bezpośrednio swoje dokonania, dowieść charyzmy, przekonać do swojej wizji:

 • Tomasz Garbowski, LUX MED
 • Andrzej Leszczyński, PKO Bank Polski
 • Łukasz Krause, TAURON Polska Energia S.A.
 • Tomasz Krawczuk, Fabryki Mebli FORTE S.A.
 • Sławomir Pawlak, Raben Management Services Sp. z o.o.
 • Małgorzata  Rusin, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
 • Krzysztof Wykręt, Hochtief Polska S.A.
 • Jacek Zawadzki, Best S.A.


Napięcie rośnie!

Zapraszamy serdecznie do śledzenia dalszego przebiegu konkursu, zapraszamy na Galę CIO Roku 2016.

CIO Roku. Od 2003 r.
 • Elitarny, niezależny i obiektywny – jedyny konkurs na polskim rynku wyróżniający nowoczesnych liderów technologii biznesowych: wybitnych wizjonerów i wykonawców.
 • Konkurs dla szefów IT czołowych polskich i międzynarodowych firm, których dokonania miały strategiczne znaczenie dla ich organizacji. Konkurs dla CIO gotowych przedstawić swe dokonania środowisku, dowieść ich znaczenia i porównać je z dokonaniami elity polskich CIO.
 • W dwóch etapach jury złożone z laureatów poprzednich edycji CIO Roku oraz top menedżerów IT cieszących się autorytetem środowiska ocenia zgłoszenia i odbywa rozmowy z finalistami. Ta formuła pozwala zachować niezależność, obiektywizm, wybrać Najlepszego CIO.
 • W ciągu 14. edycji CIO Roku środowisko szefów IT uhonorowało tym tytułem 12 znakomitych CIO i wyróżniło kilkudziesięciu miejscami na podium oraz nagrodami Diament CIO.
 • Werdykt jury jest ogłaszany podczas uroczystej, wieczornej Gali CIO Roku, największego święta środowiska CIO w Polsce, któe raz do roku gromadzi ponad 150 szefów IT czołowych firm.

5-6 June 2017 Zarejestruj się Scrum Days will not be just another agile conference you’ve seen before. Our mission is to create an environment where people can meet, build social networks, do business and have fun. We were tired of hours of talking, missed subjects, not enough room to meet and strict schedule. So we present to you a whole new conference experience.

13 czerwca 2017 r. Zarejestruj się Konferencja Computerworld Forum Architektów IT od siedmiu lat stwarza doskonałą okazję do spotkania osób odpowiedzialnych za wdrożenie, rozwój i realizację architektonicznego podejścia do rozwoju IT w organizacjach. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarze architektów IT i architektów korporacyjnych.

20 czerwca 2017 r. Zarejestruj się Premiera 25. Raportu Computerworld TOP200 to spotkanie CIO z top menedżerami branży IT oraz dyskusja o najważnieszych trendach i wyzwaniach IT na najbliższe lata.

21 września 2017 r. Do dziś tytułem Lidera Informatyki poszczycić się może blisko 100 firm. W konkursie wyłaniamy firmy i instytucje, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania IT, aby zwiększyć efektywność swoich działań. Już 21 września poznamy laureatów Konkursu Lider Informatyki 2017.